Dlaczego Dom na Miarę? Poznaj 11 najważniejszych zalet budownictwa szkieletowego!

Budownictwo szkieletowe cieszy się dynamicznie rosnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Jakie argumenty przemawiają za tym, że inwestorzy coraz częściej decydują się na budowę domów szkieletowych? Przedstawiamy jedenaście kluczowych zalet budownictwa szkieletowego i Domów na Miarę!

 • Krótki cykl budowy

  Do gotowego Domu na Miarę można wprowadzić się już po kilku tygodniach od chwili rozpoczęcia montażu ścian na płycie fundamentowej. Dla porównania realizacja inwestycji domu budowanego w technologii tradycyjnej trwa średnio 2 lata od chwili rozpoczęcia budowy!

   

 • Energooszczędność

  Domy na Miarę wykonywane w technologii budownictwa szkieletowego cechują doskonałe parametry cieplne. Rachunki za ogrzewanie inwestycji wykonywanych w technologii szkieletowej są kilkakrotnie niższe niż w domach tradycyjnie budowanych. Dlaczego się tak dzieje? Wszystko za sprawą 30 cm warstwy izolacyjnej ścian zewnętrznych oraz niskiego współczynnika przenikania ciepła, który w Domach na Miarę wynosi zaledwie U=0,12, a w technologii murowanej już U=0,25.

 • Gwarancja ceny

  Po podpisaniu umowy oraz wpłacie zaliczki w wys. 3% wartości domu , gwarantujemy, że koszt realizacji inwestycji nie zmieni się. Nie musisz więc martwić się wzrostem cen na rynku materiałów budowlanych czy dostępnością danych produktów. Rozpoczynając budowę w ramach programu Dom na Miarę wiesz dokładnie, ile wyniesie końcowy koszt domu szkieletowego i ustrzeżesz się niemiłych niespodzianek w trakcie inwestycji.

 • Gwarancja terminu realizacji

  W umowie obligujemy się do wybudowania domu szkieletowego w ściśle określonym czasie, dlatego też zyskujesz gwarancję, że jego budowa nie będzie trwać w nieskończoność. Dlatego też po rozpoczęciu prac budowlanych śmiało już możesz myśleć o planowaniu terminu przeprowadzki do swojego nowego, wymarzonego Domu na Miarę.

 • Najwyższej klasy jakość i technologia wykonania

  Nowoczesna technologia prefabrykowanego szkieletu drewnianego jest szeroko stosowana w krajach Europy zachodniej i krajach skandynawskich. Wszystkie moduły: gotowe ściany, stropy, więźba dachowa, powstają w fabryce, w warunkach niezależnych od pogody. Jeśli fundamenty zostaną zbudowane w którymś z ciepłych miesięcy, dom może powstać nawet zimą. Na plac budowy dostarczane są komplety potrzebnych elementów, następnie całość jest montowana na przygotowanej uprzednio płycie fundamentowej. W ciągu zaledwie kilku tygodni powstaje zamknięta bryła budynku wraz z oknami, kominem, dachem i wykończonymi elewacjami.

   

 • Finansowa pewność i bezpieczeństwo

  Dom na Miarę wykonany w technologii budownictwa szkieletowego pozwala na precyzyjne zaplanowanie finansowania inwestycji - bez zbędnych problemów i niespodzianek! Dzięki gwarancji ceny zyskujesz pewność, że kwota pobranego kredytu pokryje wszystkie etapy budowy.

   

 • Odpowiedzialny, rzetelny i doświadczony wykonawca

  Decydując się na Dom na Miarę, wybierasz jednego wykonawcę, którego wieloletnie doświadczenie, rzetelność oraz profesjonalizm pozwala oszczędzić Ci wiele czasu i pieniędzy, które należałoby przeznaczyć na poszukiwania ekip czy materiałów budowlanych etc. Gwarantujemy, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem, którego realizacje charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

 • Możliwość adaptacji oraz budowy według dowolnego projektu dostępnego na rynku

  Każdy projekt domu można dowolnie modyfikować dostosowując go do indywidualnych potrzeb inwestora oraz założeń technologicznych domów szkieletowych. Wymaga to jednak konsultacji oraz opieki doświadczonych architektów, którzy profesjonalnie zajmują się projektowaniem domów. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że Twój przyszły dom będzie zaprojektowany według najwyższych standardów i dopasowany do Twoich potrzeb.

   

 • Profesjonalne doradztwo projektowe i techniczne

  Nasz zespół dysponuje zaawansowaną wiedzą techniczną, którą dzielimy się z naszymi inwestorami. W prosty, ale i fachowy sposób odpowiemy na wszelkie Twoje pytania dotyczące poszczególnych etapów budowy. Nie będziesz już musiał poświęcać swojego wolnego czasu na przeszukiwanie specjalistycznej prasy branżowej czy internetu.

   

 • Wysoki komfort życia oraz zdrowy mikroklimat domu szkieletowego

  Domy szkieletowe budowane w ramach programu Dom na Miarę to gwarancja komfortowego życia w korzystnych dla zdrowia warunkach. Zamieszkasz w suchym i ciepłym domu, który za sprawą odpowiedniej termoizolacji będzie również ekonomiczny w codziennym użytkowaniu. Gruba warstwa wełny mineralnej, że dom będzie cichy i z pewnością nie będą Ci przeszkadzać hałasy z zewnątrz czy głośne „krzątanie się” pozostałych domowników. Domy drewniane poprzez zastosowanie wyłącznie naturalnych materiałów zapewniają zdrowy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń i idealne warunki do życia dla całej rodziny.

 • Zapewniamy 25 lat gwarancji na konstrukcję budynku i 2 lata na roboty budowlane

  Standardowym wymogiem projektowania gotowych domów jest zapewnienie im minimum stuletniej żywotności. Pod względem solidności wykonania i trwałości drewniane domy prefabrykowane są absolutnie porównywalne z domami realizowanymi w technologii tradycyjnej. Udzielamy 25 lat gwarancji na konstrukcję budynku, oraz 2 lata gwarancji na roboty budowlane wyszczególnione w umowie.

Dodaj komentarz
powered by Quick.Cms projekt grafiQa