• Oferta

  Każda realizacja budowlana wymaga projektu wykonanego przez wyspecjalizowane biuro projektowe lub projektanta.

  Czy macie Państwo projekt swojego Domu na Miarę?

Nie mam projektu

Jeśli Państwo jeszcze go nie macie, to zachęcamy do zapoznania się z propozycjami projektów objętych specjalną promocją lub też odwiedzenia strony firmy Archeton. 

  • Oferta firmy Archeton to ponad 1000 projektów domów zarówno o prostej, funkcjonalnej jak i bogatej bryle.

   Każdy z nich zaprojektowany został w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, z dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców oraz niskie koszty utrzymania domów.

   Z ponad 1000 projektów domów wyselekcjonowaliśmy dla Państwa, te które naszym zdaniem posiadają najciekawsze walory i zawarliśmy je w ofercie DOM GOTOWY.
   archeton
  • Masz problem z doborem projektu?

   Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać  projekt tak, aby był on w pełni dostosowany do postanowień decyzji o warunkach zabudowy działki lub założeniom zawartym w wypisie z miejscowego planu zagospodarowania terenu.

   W razie potrzeby nasi projektanci bezpłatnie dokonają możliwych zmian, tak aby wybrany projekt spełniał wymogi formalne, Państwa indywidualne potrzeby oraz założenia technologiczne budownictwa szkieletowego. 

  • Wybierz pakiet i wykończenia

   Teraz prosimy o kliknięcie w jedną z ikon by dokonać wyboru najdogodniejszego dla Państwa zakresu robót, które wykonujemy według jednego z dwóch standardów: EKO PLUS i EKO PREMIUM.

   • W ramach Pakietu EKO PLUS przekazujemy Państwu zamówiony Dom na Miarę w stanie deweloperskim, przygotowany do indywidualnego wykończenia przez inwestora (bez fundamentów). 

   • Standard wykończenia określony w ramach pakietu Eko Premium przewiduje zakres ujęty w standardzie Eko Plus. Dodatkowo w ramach pakietu EKO PREMIUM:

    • wykonanie fundamentów i wylewek na gruncie,
    • rozprowadzenie instalacji wewnętrznych.
  Prosimy o podanie danych umożliwiających kontakt
powered by Quick.Cms projekt grafiQa