Standardy budowy

Nasze domy szkieletowe budowane są w oparciu o najlepsze, niemieckie standardy jakościowe dostosowane do specyfiki domów prefabrykowanych w drewnianej konstrukcji słupowej.

Projektując, dbamy przede wszystkim o jakośćsolidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby nasze domy szkieletowe były wygodne i niedrogie w utrzymaniu. W ramach programu Dom na Miarę oferujemy Państwu możliwość realizacji wymarzonego lokalu mieszkalnego na podstawie jednego z ponad 900 projektów firmy Archeton.

 

 • Warto dodać, że w cenie każdego budynku realizowanego w ramach programu Dom na Miarę niezależnie od standardu, uwzględnione są koszty:
 • <b/>Koncepcji domu<br/> opracowanej przez architekta</b> <br/> w oparciu o już istniejący projekt z naszej oferty bądź na podstawie oryginalnych sugestii i propozycji Klienta.

  Koncepcji domu
  opracowanej przez architekta

  w oparciu o już istniejący projekt z naszej oferty bądź na podstawie oryginalnych sugestii i propozycji Klienta.

 • <b/>Pełnej dokumentacji projektowej</b><br/> niezbędnej do zrealizowania inwestycji.

  Pełnej dokumentacji projektowej
  niezbędnej do zrealizowania inwestycji.

 • <b/> Montażu budynku</b> <br/> (w czym, zawiera się także transport elementów, wynajęcie dźwigu, akomodacja pracowników itp).

  Montażu budynku
  (w czym, zawiera się także transport elementów, wynajęcie dźwigu, akomodacja pracowników itp).

  

Poniżej znajdą Państwo specjalne trzy pakiety budowy Domów na Miarę, zakładające dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań standardy wykończenia: EKO PLUS oraz EKO PREMIUM.

 

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi pakietami budowy Domu na Miarę!

 

 • EKO PLUS

  W ramach Pakietu EKO PLUS przekazujemy Państwu zamówiony Dom na Miarę w stanie deweloperskim, przygotowany do indywidualnego wykończenia przez inwestora (bez fundamentów). 

 • EKO PREMIUM

  Standard wykończenia określony w ramach pakietu Eko Premium przewiduje zakres ujęty w standardzie Eko Plus. Dodatkowo w ramach pakietu EKO PREMIUM:

  • wykonanie fundamentów i wylewek na gruncie,
  • rozprowadzenie instalacji wewnętrznych.
 •  

  Więcej informacji?

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

powered by Quick.Cms projekt grafiQa