Technologia

Poniższa sekcja ma charakter poradnikowy i jest źródłem bogatej wiedzy na temat technologii budownictwa szkieletowego, wykorzystywanej przy budowie Domów na Miarę.

Zapraszamy do lektury!

 • Opis technologii

  Dom na Miarę to nowatorski program budowy domów szkieletowych, którego głównym założeniem jest tworzenie domów maksymalnie energooszczędnych. Naturalny budulec, jakim jest drewno, gwarantuje oszczędność oraz zdrowy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń, a lekki i plastyczny szkielet domu, który można modyfikować i rozbudowywać, oferuje szerokie pole dla wyobraźni architektów.

 • Energooszczędny dom, czyli jak efektywnie ograniczyć koszty utrzymania

  Energooszczędność stała się dziś zagadnieniem numer jeden w budownictwie. Potrzebę zapewnienia energooszczędności domu szkieletowych muszą gwarantować już nie tylko rozwiązania proponowane inwestorom, ale nawet sam proces produkcji materiałów i akcesoriów budowlanych.

 • Dlaczego Dom na Miarę? Poznaj 11 najważniejszych zalet budownictwa szkieletowego!

  Budownictwo szkieletowe cieszy się dynamicznie rosnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Jakie argumenty przemawiają za tym, że inwestorzy coraz częściej decydują się na budowę domów szkieletowych? Przedstawiamy jedenaście kluczowych zalet budownictwa szkieletowego i Domów na Miarę!

 •  

  Więcej informacji?

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

powered by Quick.Cms projekt grafiQa