Wirtualne spacery

Zapraszamy do zapoznania się z biblioteką wirtualnych projektów Archetonu. Obcowanie z wizualizacją własnego domu na podstawie wirtualnej kreacji może pomóc Państwu w podjęciu decyzji co do wyboru właściwego projektu.

 • Heliotrop

  W Heliotropie postawiliśmy na rozmach formy i nieszablonową wielkość, zgrupowane zostały w kolekcji mini-rezydencji Archetonu. Na rozbudowanym rzucie Heliotropa umieszczono strefę mieszkalną i dostępną z holu część gospodarczą. Dwustanowiskowy garaż umożliwia przejście na tyły posesji oraz sąsiaduje z dużą kotłownią. 

 • Herbert

  Projekt dużego domu Herbert jest tradycyjny w sylwetce.  Powstała efektowna bryła i pełne światła wnętrze, otwarte na otoczenie, ze strefą wspólną dla rodziny. Użytkowe poddasze mieści przestronną łazienkę z pralnią oraz 4 duże sypialnie z balkonami.

 • Kalipso Re

  Kalipso Re wyróżniają pionowe akcenty przeszkleń. Na poddaszu przechodzą w płaskie lukarny i doświetlają komfortowy przedpokój z oranżerią i balkonem. Na parterze otwarta kuchnia wraz z przestronnym salonem dysponują zwartą przestrzenią skoncentrowaną wokół kominka. Strefa dzienna ubogacona została o boczny ryzalit z jadalnią.

 • Majka Rex

  Najciekawsza sylwetka. Odpowiada za to narożny ryzalit, zbudowany na planie ośmioboku. Rozkład wnętrza Majki korzysta ze sprawdzonych schematów, z atrakcyjnymi rozwiązaniami.

 • Modesta

  Ten projekt zawiera dwustanowiskowy garaż i połączoną z nim komfortową część mieszkalną pod jednym dachem. Strefa dzienna parteru jest otwarta. Z jadalnią pomiędzy kuchnią i salonem.

 • SOLARIS

  Nawet tradycyjny, w ogólnym zamyśle, dom parterowy z użytkowym poddaszem, nabiera współczesnego wyrazu. Taki właśnie jest ten projekt: nowoczesny i klasyczny jednocześnie. Przestronny parter  ukształtowano jako wspólną, otwartą przestrzeń..

 • Zenon Rex

  Projekt domu Zenon Rex w otwartej strefie dziennej ma jadalnię i kuchnię ze spiżarnią oraz imponujący salon z kominkiem. Na poddasze użytkowe prowadzą schody oddzielone holem od salonu. Zaproponowany został także nowy podział strefy nocnej: trzy duże sypialnie zamiast mniejszych z gabinetem.

powered by Quick.Cms projekt grafiQa